Euronda Türkiye

45 yılı aşan tecrübesi ile Euronda, dünyada 100’ün üzerinde ülkede sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolüne yönelik ürünleri ile dental sektörüne öncülük etmektedir.

Hem hekimlerin ve tüm klinik çalışanlarının, hem de hastaların güvenliğini güvence altına almak üzere, sterilizasyon süreçlerinin her aşamasında ihtiyaç duyulan

  • Pro System cihaz grubu (otoklavlar, ultrasonik tanklar, yıkama dezenfektörü, su arıtma sistemleri ve kapama makinaları) ;

Kliniklerde tüm çalışmalar esnasında kullanılan tek kullanımlık

Monoart ürünleri (Hasta önlükleri, tabla örtüleri, maskeler, eldivenler, tükürük emiciler, vs…):

Ve son olarak da cerrahi operasyonlarda tam koruma sağlayan steril

Alle ürünleri (Doktor seti, asistan seti, vs…) ile

Euronda, Türkiye pazarında kalite odaklı talepleri karşılamayı amaçlamaktadır.

2018 yılında Türkiye’de, hem satış hem de satış sonrası hizmetlerin daha verimli ve etkili gerçekleştirilebilmesi için yeniden yapılanma kararı alan Euronda, ülke müdürü ile tüm faaliyetleri yakından takip etmeye başlamış ve Dünya Dental ile Pro System ürün grubu için tek yetkili olmak üzere distribütörlük anlaşması yapmıştır. Dünya Dental aynı zamanda Monoart ve Alle ürünleri için de yetkili distribütördür.

Bu sayede satış süreçlerini yeniden yapılandıran Euronda, satış sonrası destek sorumluluğunu sağlıklı ve pazarın ihtiyaçlarını gözeten bir biçimde yerine getirmek üzere, yine Dünya Dental aracılığıyla, Aras Dental firmasını “Yetkili Merkez Servis” olarak belirlemiştir.

Ülke çapındaki tüm yetkili teknik servis noktaları Aras Dental ve Dünya Dental işbirliği ile koordine edilmekte, gelen her teknik servis talebi Euronda tarafından da takip edilerek, en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımızda temel yol göstericimiz sizlerden gelen geri bildirimler olmuştur.

Bu nedenle, Euronda Türkiye olarak, Euronda ürünlerine olan güveniniz ve işbirliğiniz için şimdiden teşekkür eder,  bu süreçte her türlü, talep, soru ve yorumlarınızı özellikle beklediğimizi belirtmek isteriz.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,
Euronda Türkiye